Naturalne, czyste i bezpieczne
zbiorniki wodne

OASE i Hydroidea umożliwia zabawę wodą.

Aby uzyskać doskonały produkt, łączymy lata doświadczeń z nowoczesną technologią oraz innowację z ogromnym doświadczeniem produkcji. Efektem tych działań są nowe rozwiązania, które pozwalają spełnić najwyższe wymagania klientów.

oase

O firmie HYDROIDEA

Hydroidea to pierwszy Polski producent unikalnych na skalę światową:

Już w sprzedaży w naszym sklepie!

DLACZEGO PRODUKTY HYDROIDEA?

EKOLOGICZNE

Oczyszczają wodę w sposób naturalny i bezpieczny dla życia biologicznego.

WYSPECJALIZOWANE

Przeznaczone są do różnych rodzajów zbiorników wodnych: oczek wodnych, stawy rybne, stawy hodowlane, stawy kąpielowe, jeziora

SKUTECZNE

Zapewniają utrzymanie czystej wody o właściwych parametrach i spełniające surowe wymagania sanitarne

WSZECHSTRONNE

Działają na wielu płaszczyznach, jak: stabilizacja parametrów wody, redukcja glonów, sorpcja fosforanów, wspomaganie filtracji, co jest gwarancją doskonałego efektu końcowego.

PRAKTYCZNE

Preparaty są łatwe w aplikacji, a urządzenia proste w użyciu.

OASE - Systemy filtracyjne z Gwarancją Czystej Wody

Czy do oczek z zarybieniem lub bez, do ekologicznych biotopów lub nowoczesnych zbiorników wodnych – do każdego krajobrazu wodnego można dobrać optymalne filtry OASE i to oczywiście z GWARANCJĄ CZYSTEJ WODY!

Filtracja wody to podstawa higieny i czystości, która wpływa na zdrowie i komfort osób korzystających z basenu. Każdy basen powinien być wyposażony w zestaw filtracyjny (filtr oraz pompa) o odpowiednich parametrach dostosowanych do charakterystyki basenu. Najpopularniejsze są filtr poliestrowe, wypełnione złożem kwarcowym (piaskiem). Rolę materiału filtracyjnego może również pełnić szkło lub antracyt, wszystko zależy od wymagań klienta oraz zamontowanej technologii. Pompy cyrkulacyjne (ssąco-tłoczące) również są wyposażone w prefiltr, który wyłapuje większe zabrudzenia, przed dostaniem się ich do filtra. Proponowane przez nas produkty są wysokiej jakości, przez lata działają bezawaryjnie, dodatkowo są proste w obsłudze.

Oczyszczona na filtrach mechanicznych i wpływająca do zbiornika woda deszczowa nie powinna nieść ze sobą zanieczyszczeń mechanicznych mogących uszkodzić pompy przeznaczone generalnie do pompowania wody czystej. A więc należy mieć na uwadze, iż dla żywotności pomp niezmiernie ważne jest systematyczne kontrolowania filtrów oraz ich czyszczenie z zanieczyszczeń tak, aby do wody nie dostawał się piasek i inne zanieczyszczenia mechaniczne.

Pompy wykorzystywane w technologii wody deszczowej dzielą się na: pompy samozasysające, pompy normalnie zasysające (wielostopniowe) oraz układy pompowe. Pompy te mogą pracować jako manualne lub automatyczne, wyposażone w wyłączniki pływakowe lub łączniki przepływowo-ciśnieniowe.

Służymy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie sprzętu

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności.