Gęsta i zdrowa trawa
jest ozdobą każdej posesji

RK GARDEN oferuje tylko najlepsze nasiona traw oraz nawozy wspomagające rozrost trawników.

Trawa to ozdoba każdego ogrodu. Zanim jednak zabierzemy się do jego założenia, musimy dokonać wyboru odpowiednich nasion trawy.

Do tego celu stosuje się specjalne mieszkanki trawnikowe, w skład których wchodzą różne odmiany nasion. Warto poświęcić chwilę czasu na decyzję dotyczącą wyboru mieszanki, jako że niewłaściwy dobór nasion może sprawić, że trawnik będzie złej jakości, a koszty oraz nakłady pracy przeznaczone na jego pielęgnację– wyższe niż spodziewane.

kiepenkerl

Kiepenkerl - z Westfalii stoi na straży najlepszej jakości.

Mieszanki traw Kiepenkerl zawierają wysokowartościowe nasiona z najwyższą siłą kiełkowania. Trawy mają piękny zielony kolor i są łatwe w utrzymaniu.
Trawy Kiepenkerl gwarantują wysoką wydajność przez zastosowanie traw o drobnych nasionach, które szybko i pewnie kiełkują.
Duża ilość nasion w gramie wyraźnie redukuje zapotrzebowanie na metr kwadratowy.
Przy rachunku kosztów i korzyści decyzja pada na nasiona traw Kiepenkerl. Jest to wyraźnie lepsza jakość traw.
Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi hodowcami traw możemy Państwu zaoferować najlepsze i najnowsze odmian

NAWOZY

Dzięki nawozom Schwizer można w dowolnym momencie dostarczyć składniki zarówno na intensywnie używane trawniki sportowe, jak i trawniki przydomowe. Długotrwałe działanie azotu osiąga się dzięki zastosowaniu długołańcuchowych cząstek azotu.

RK Garden Nasiona trawy

Nawozy SCHWIZER linii Certo OferujĄ następujące korzyści:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności.