DLACZEGO AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE

WYGODNA PIELĘGNACJA TERENU ZIELONEGO

Elektroniczne sterowanie sprawia, że system załącza się we wskazanym przez Państwa czasie/dniach, nie absorbując Państwa uwagi.
System jest wrażliwy na warunki atmosferyczne, dlatego przed automatycznym włączeniem oceni także konieczność nawilżenia gleby np. po dniach opadów.
Systemy nawadniania sprawdzają się zarówno w przydomowych ogrodach, działkach rekreacyjnych, jak i boiskach szkolnych, czy nawet polach golfowych.

OFERUJEMY

DORADZTWO

Każda realizacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Służymy radą przy doborze odpowiedniego asortymentu do systemu nawadniania. Posiadamy szeroką gamę dostawców komponentów dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom.

PROJEKT

Tworzymy unikatowe projekty dopasowane nawet do nietypowych czy specyficznych terenów zabudowy i obszarów. Każdą realizację rozpoczynamy od inwentaryzacji terenu inwestycji.

MONTAŻ

Zajmujemy się realizacją inwestycji zaczynając od pierwszego wbicia łopaty po szkolenie dla klientów z obsługi systemu nawadniania.

SPRZEDAŻ

Prowadzimy stałą sprzedaż podzespołów do systemów automatycznego nawadniania. Oferujemy korzystne rabaty hurtowe dla firm wykonawczych. Sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa.

SERWIS

Oferujemy pełną usługę serwisową systemów nawadniania. Rozwiążemy każdy problem w możliwie krótkim czasie.

KONSERWACJA

Przygotowujemy system nawadniania do zimy, uruchomimy i wyregulujemy go na wiosnę. Dzięki odpowiedniemu dbaniu o system wydłużamy czas jego bezawaryjnej pracy.

SZUKASZ WYKONAWCY SYSTEMU NAWODNIENIA?

RK GARDEN JEST DYSTRYBUTOREM:

rainbaird
toro
hunter

POSTAW NA SOLIDNOŚĆ W OGRODZIE

CERTYFIKOWANI INSTALATORZY

Certyfikowani instalatorzy gwarantują Państwu profesjonalne doradztwo, projekt instalacji i jego wykonanie, dbając jednocześnie o:

  • wydajność źródła wody
  • komfort użytkowania

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności.